HOŞGELDİNİZ! 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
HOŞGELDİNİZ! 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
  0850 346 8000
  0539 7754850
Kategoriler
Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Tüm Filtreleri Temizle

TARİHÇEMİZ-ESERLERİMİZ-HEDEFLERİMİZ

2010 yılında Kara Kutu Kitapları olarak çıktığımız yolda ilk hedefimiz sınava hazırlanan adaylara faydalı olmak ve hedefe en kısa yoldan ulaştırmak olmuştur. Bu yolda ilk olarak KPSS, DGS, ALES hazırlık kitaplarını çıkarttık.

2014 yılına geldiğimizde Akademik sınavlardaki kaliteli yayınlarımızın üniversite giriş sınavlarıyla ilgili versiyonlarını da çıkartmamız hakkında yoğun bir talep aldık.

2015 yılına geldiğimizde Üniversite Giriş Sınavlarıyla ilgili kitapları çıkartmaya başladık ve bu kategoride de başarımızı ispatladık.

2016 yılında KPSS Eğitim Bilimleri ve ÖABT ile Kara Kutu Kitapları ve özgün sorulardan oluşan dokümanlar çıkartmaya başladık.

2016 yılında Liselere giriş sınavlarıyla ilgili doküman hazırlama doğrultusunda ciddi talepler aldık.

2017 yılında bu alanda da kitap çıkarmaya  başladık.

2018 yılında ortaokulla ilgili Kara Kara Kutu kitapları ve özgün sorulardan oluşan dokümanlar hazırlamış bulunmaktayız.

2018 yılında yine KPSS A grubu ile ilgili Kara Kutu Kitapları ve özgün sorulardan oluşan dokümanlar hazırlamış bulunmaktayız.

LKS, YKS (TYT-AYT), KPSS, DGS, ALES, ÖABT, KPSS-A GRUBU ile ilgili şuan 150 civarında eserimiz bulunmaktadır.

2019 yılı ilköğretimden zirveye hedefimiz bulunmaktadır. Ana okulu, ilkokul, ortaokul, lise dokümanları hazırlık çalışmamız devam etmektedir. 2019 yılında 300'den fazla eserimizi sizlerle buluşturacağız.

EĞİTİM SEKTÖRÜNDE HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Kendi sektöründe lider firmalardan biri olan İnformal Yayınları insan ve eğitim odaklı çalışmanın takım ruhunun ortaya çıkarttığı sinerjinin ve kullanıcı memnuniyetinin öneminin ilk kurulduğu günden bu yana farkında olarak bugünlere gelmiştir. Sektörde uyandırdığı güvenilir bir takım arkadaşı ruhu onun her zaman tercih sebebi olmasını sağlamıştır. Buna ek olarak sektöre kazandırdığı yenilikçi bakış açısı ve sunduğu çözüm odaklı hizmetler İnformal Yayınları sektördeki, güvenilir ve sağlam yerini korumasına sebep olmuştur. 

Profesyonel ekibinin, kurumsal altyapısının, sunduğu teknolojik çözümlerinin ve geleceğe yönelik gerçekçi hedeflerinin yanı sıra satış öncesinde ve sonrasında sunduğu eksiksiz hizmetler ile müşterilerin güvendiği ilk tercih olmak. 
- Nitelikli iş gücü oluşturmak
- Müşteri memnuniyetini ilke edinmek
- Yeniliklere uyum sağlayabilmek 
Hizmeti zamanında sunmak en önemli hedeflerimizden biridir. Bunu düzenli bir şekilde yapmaktayız. 
Amacımız;
Kendi sektörününde verdiği hizmetlerde farklılık oluşturmak, daha da önemlisi eğitim sektöründe ilkeli ve insani duruşumuzla sektörünün kalıcıları ve vazgeçilmezleri arasında olmak.

  Filtrele
Toplam 1 Ürün
  
  
Depremzede Kargo Dijital Destek
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.