Reduced price!  Mouse over to zoom in

Vatandaşlığın Beyaz Kutusu TABLOLU ANLATIM

#587

Yeni

10,00 TL

20,00 TL

-10,00 TL

- +

2017 Vatandaşlığın Beyaz Kutusu

TABLOLU ANLATIM


Merhaba değerli öğretmenler, öğretmen adayları ve sevgili öğrenciler
Uzun zamandır sınavlara hazırlanan biri olarak Lise, Ön lisans, Lisans, KPSS/A kadro sınavları ve idari yargı hakimlik, adli yargı hakimlik, kaymakamlık sınavlarına hazırlandım. Kısa bir süre içinde 11 tane kurum sınavına girdim. Bu elde etmiş olduğum bilgiler ışığında tablolaştırılmış konu anlatımlı kaynakların eksikliğini gördüm. Bu alana bende bir katkı sunmak istedim. Hukuk nosyonunun soyut bilgilerden ibaret olduğundan dolayı siz değerli arkadaşlarımızın kısa sürede daha iyi anlamaları için bizde bunu tablolarla somutlaştırmaya özen gösterdik. KPSS ve birçok kurum sınavında sizlere nacizane katkı sağlayacak bir kitap hazırladık. Kitapta konu anlatımlarından sonra çıkmış sorular ve kitabın son kısmında çözümlü sorular bulunmaktadır.
Vatandaşlığın Beyaz Kutusu kitabı 2016 KPSS’de çıkmış soruların Vatandaşlık kısmında 9 soruda 8 soruyu birebir tutturduk, güncel sorularla birlikte 15 sorunun 14’ünü tutturduk son güncelleştirmeleri yaparak sizlerin hizmetine sunduk.
Vatandaşlığın Beyaz Kutusu kitabını hazırlarken amacımız ve iddiamız şuydu. 7 günde yani bir haftada Vatandaşlık full yapılabilir. Nasıl mı olacak bu. Vatandaşlığın Beyaz Kutusu kitabını alın ispatlayalım.
Bu kitabı hazırlamamda, emeği geçen hocalarıma teşekkür ederim. Tablo kısmında özellikle yardımcı olan değerli arkadaşım,
Kaynağımızın tüm öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olması, mutlu ve başarılı bir hayata adım atmanızda yardımcı olması temennisiyle, fotokopiye yönelmeyerek emeğe saygı gösteren ve kul hakkına girmeyen tüm öğrenci ve öğretmen adaylarına başarılar dileriz.

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler

Next Previous
Yukarı