Reduced price!  Mouse over to zoom in

TYT 2018 Matematiğin Kara Kutusu TAMAMI ÇÖZÜMLÜ KONU ÖZETLİ SORU BANKASI

#574

Yeni

47,50 TL

85,00 TL

-37,50 TL

- +

TYT 2018 Matematiğin Kara Kutusu

TAMAMI ÇÖZÜMLÜ

KONU ÖZETLİ SORU BANKASI

YGS, DGS, ALES, EKPSS, LYS, gibi sınavlarda da bu başarıyı tekrarladık ve tekrarlayacağımızdan inşallah eminiz. Bildiğiniz gibi ülkemizde çeşitli alanlarda sınavlar yapılmakta bu sınavların sonuçları da çoğu zaman geleceğimizi şekillendirmektedir. İşte bu hazırlık sürecinde ciddi hazırlanmış dokümanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Kara Kutu Kitapları olarak en büyük farkımız 35 farklı kurumun tüm sorularını derledik… Bununla da yetinmedik tüm soruları
sınav sınav dizme veya yıl yıl dizme kolaylığına kaçmadık. Siz değerli adaylarımızın konuyu en iyi şekilde kavraması için konu anlatım sırasına göre soru bankası oluşturduk. Üstüne birde soruların ayrıntılı bir şekilde birkaç farklı çözümünü yaptık. Birçok kaynak arasında elinizdeki bu kaynak siz değerli öğrencilerimizin kısa sürede birçok konuyu gerçek sınav konularıyla pekiştirmesi amacıyla derlenmiş ve size gerçek tekrar yaptırarak başarıya ulaşmanızı hedeflemiştir.
Hazırlamış olduğumuz bu kaynak son 52 yılda (1966-2017) ÖSYM tarafından sorulmuş 35 Farklı kurumun tüm sınavlarında çıkmış (KPSS(Lisans-Ön lisans-Orta Öğretim-LİSE),ALES, DGS, YGS, LYS, ÖSS, ÖYS, ÜSS, PMYO, ÖMSS (EKPSS), ÜGYS, Adli
Yargı, İdari Yargı, Ziraat Bankası (TCZB), Hâkimlik, Kaymakamlık, İcra Sınavları, İç Denetçiliği, Kamu Yönetimi, Müfettişlik,
Sayıştay, JANA, JANU, JOK, JAMYO, ALS, KBYS(Kariyer Belirleme ve Yükseltme Sınavı), KİK (Kamu İktisadi Kuruluşları
Sınavı), MB Uzman Yard. MHUY (Mali Hizmetler Uzman Yardımcılığı), TODAİE, YÇS, YÖS gibi) sorulardan oluşmaktadır.
Bu kitabımızda informal (kendi kendine öğrenme) eğitim sistemi gözetilerek sorular düzenlenmiştir.
Bu kitap hazırlanırken;
1- Tüm konuların başına kısa notlar, uyarılar, ikazlar, hatırlatmalar koyduk.
2- Konu anlatımını hazırlanırken gereksiz ayrıntıdan ve bilgi kirliliğinden kaçındık.
3- Tüm soruları konu sırasına göre dizdik.
4- Benzer ve aynı soruları alt alta getirdik.
5- ÖSYM’nin mantığı kavratmaya çalıştık.
6- Soruları hazırlarken kolaydan zora doğru sıralamaya çalıştık.
7- Tüm soruları çözümledik. (ÖSYM’nin yarım asırlık arşivi)
8- Güncelliğini yitirmiş, müfredattan çıkartılmış sorulara ve konulara yer vermedik
9- Soruların hangi sınavlarda çıktığı altlarına yazıldı.
10- Soruların hangi yıllarda çıktığı belirtildi.
11- Soruları İnformal sistemde (kendi kendine öğrenme sistemi) dizdik. Yani çözemediğiniz bir sorunun cevabını bir sonraki sorunun içinde olacak şekilde dizdik.
Böylece öğrencilerimizin konuyu sıkılmadan, zevkli bir şekilde öğrenmesine gayret ettik.
Bu kitap, yorucu, ciddi, yoğun ve uzun bir çalışmanın ürünüdür. Sonuçta şöyle bir şeyle karşılaştık. ÖSYM bir sınavda sorduğu soruyu aynen alıyor farklı sınavlarda ve farklı yıllarda soruyor. Hatta bazılarını fotokopi gibi aynısını soruyor. Bundan da anlaşılıyor ki önümüzdeki sizin gireceğiniz sınavda da Matematiğin Kara Kutusu kitabından da çıkma ihtimali vardır.
Matematiğin Kara Kutusundan çalışan öğrenciler, gerçek sınav sorularıyla konuyu en iyi şekilde öğrendiklerini, ÖSYM’NİN MANTIĞINI KAVRADIKLARINI, soruları çözdükçe yapabilmenin heyecanı ve sevinciyle matematiğe daha fazla çalıştıklarını ve başarılarının farkına vardıklarını belirtmişlerdir.
Matematiğin Kara Kutusu; KPSS (Lisans, Ön lisans, Ortaöğretim), ALES, DGS, EKPSS (Engelli KPSS), YGS, LYS, İcra Müd. Kaymakamlık, Hâkimlik ve diğer kurum sınavları için %100 uyumlu bir kaynaktır.
Matematiğin Kara Kutusunun tüm aday ve öğretmenlerimize hayırlı olması, mutlu ve başarılı bir hayata adım atmanızda yardımcı olması temennisiyle, fotokopiye yönelmeyip kul hakkına girmeyen ve emeğe saygı gösteren öğrencilerimize ve öğretmen adaylarımıza başarılar dileriz.

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler

Next Previous
Yukarı