HOŞGELDİNİZ! 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
HOŞGELDİNİZ! 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
  0850 346 8000
  0539 7754850
Kategoriler
  • 9.Sınıf%20İNFORMAL%20Eğitime%20Destek%20KAMPANYASI
9.Sınıf İNFORMAL Eğitime Destek KAMPANYASI
Ürün Kodu : 9snfkampanya4048         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
₺ 75.00   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo

9. SINIF İNFORMAL EĞİTİME DESTEK KAMPANYASI

Paket içeriği en az 3 kitaptan olacak şekilde gönderim sağlanacaktır. 
Sadece öğrencilerimize destek olması amacıyla kargo ücretine yakın düşük bir bedelle ürün gönderimi yapıyoruz.

✓ Bu paket günlük 100 adetle sınırlı olacaktır. 

✓ Her kullanıcı bu kampanyadan 1 defa yararlanabilecektir. (Birçok kişiye ulaşmak istiyoruz. Çevrenizdeki kitap ihtiyacı olan kişilere haber verebilirsiniz. )

✓ 75 TL dışında herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. 


Değerli İnformal Yayınlar Grubu kullanıcısı merhabalar.

 Ulusal bir yayınevi olarak ülkemiz eğitimine katkıda bulunmak için gece gündüz çalışıyoruz. İşimiz sadece ticaret değil. Ülkemizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilere her yıl binlerce ücretsiz kitap yolluyoruz. 14 yıllık yayıncılık hayatımızdan bugüne kadar geri dönüşüme kitap göndermemeye dikkat ettik.

 Doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine ülkemizin her tarafında kitaba ihtiyacı olan birçok öğrenci var. Birçok öğrenci bizlere ulaşıyor. Bazısı ailesinden gizli sınava hazırlanmaya çalışıyor ama ekonomik gücü yok. Bazısının ailesi işsiz kalmış eğitim destekleri yok. Bazısının ailesi duyarsız olduğundan dolayı kitaba para vermeyi gereksiz görüyor veya çocuğuna yeterli kitap almıyor.

 Bugüne kadar bizden ücretsiz kitap isteyen öğrencilerin %95 oranında taleplerine cevap verdik ve ücretsiz kitap gönderdik. Taleplerin bazısında eski müfredat bile olsa lütfen gönderin… Yırtılmış, yıpranmış bile olsa lütfen gönderin… Çözülmüş olsa bile gönderin silip tekrar çözerim gibi istekte bulunanlar oluyor. Yani rafınızda çözmeyi düşünmediğiniz veya yarım bıraktığınız kitaplar bazı öğrencilerimizin hayalidir. Siz de bu konuda bize destek vermek istiyorsanız eski veya kullanmadığınız kitaplarınızı adresinize kargo yönlendirerek ücretsiz vermeyi düşündüğünüz kitapları aldırıp ihtiyaç sahiplerine direkt ulaştırabiliriz. Göndermek istediğiniz kitapları bizim adresimize göndermeyiniz. Yayın merkezine doğrudan gönderilen kitapları kabul etmiyoruz. Biz sadece aracıyız. İhtiyaç sahibinin onayını alarak iki tarafın iletişim kurmasını sağlıyoruz. Bunu yaparken de kimsenin onurunu ve gururunu rencide etmemek için ciddi gayret sarf ediyoruz. Bugüne kadar aracı olduğumuz veya doğrudan bizim gönderdiğimiz kitapların reklamını ve övünmesini her hangi bir reklam-tanıtım platformunda yapmadık yapmayı da düşünmüyoruz.

 Başlatmış olduğumuz böyle bir projeye siz de destek vermeyi düşünürseniz 0539 828 05 65 nolu şirket hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.


FOTOKOPİ KONUSUNDA HASSASIZ

 Kitabımızın fotokopi çekilerek (orijinal kitap dışında her türlü hakkımız gasp edilerek) kullanılmasına izin vermiyoruz. Kullandığımız bu kadar sınavların tamamının milyonlarca TL telif ücreti var. Sadece bir sınav için ciddi bir telif ücreti ödüyoruz.

 Kullandığımız yıl ve sınavları ve bunların kitap haline gelmesini hesap ederseniz büyük bir ekonomik yatırım yapıyoruz. Bundan dolayı yayın ekibi olarak fotokopi çeken, çektirenlere veya PDF paylaşanlara / indirip kullananlara hakkımızı helal etmiyoruz. Gasp ettiğiniz bu hakkımızın bir gün karşınıza çıkacağından şüphemiz yok. Emeğe saygı istiyoruz.

 İnformal Yayınlar Grubuna ait ürünlerin PDF'sini paylaşmayınız. Fotokopicilerin IBANlarına para yatırmayınız. Dava açtığımız fotokopicilerin hesapları detaylı inceleniyor. Güvenlik soruşturmalarında GBT'de ortaya çıkar. Bu tür hukuk dışı, illegal işleri yapmanızı istemiyoruz ve telifi, vergisi verilmiş orijinal ürün almanızı tavsiye ediyoruz. Tespit ettiklerimiz hakkında dava açıyoruz. Birkaç yıl sürecek davayı kazanamasak bile fotokopi çekenler/çektirenler hukuki olarak ciddi anlamda yorulacaklardır. Bundan dolayı PDF'mizi paylaşmayınız fotokopi çektirmeyiniz.

 Gerçekten ekonomik durumunuz bu kitabı alabilecek kadar iyi değilse kitaba gücünüz yettiği kadar ödeyiniz o şekilde yollayalım.  0539 828 05 65 nolu şirket hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.


 Orijinal kitap alarak ücretsiz kitap dağıtmamıza olanak sağlayan kullanıcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Başarı hakka girmeden mücadele edenlerin olsun.Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
%35
  
  
2024 9.Sınıf Meta Koç Yayınları Öğrenci Takip Sistemi
%35
  
  
2024 Asimetrik Yayınları 9.Sınıf YENİ SİSTEM Türkiye Geneli D.Çözümlü Sarmal 5li PAKET DENEME SETİ
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.